Rozbieżne opinie nt walki Adamka z Kliczką

Rozbieżne opinie nt walki Adamka z Kliczką
Rozbieżne opinie nt walki Adamka z Kliczką

Tagi: Adamka, Tomasza Adamka, Piotr, Kliczko, Promotions, Tomasem


Piotr Werner, promotor z grupy KnockOut Promotions sceptycznie wypowiada się na temat wrześniowej walki Tomasza Adamka z Władimirem Kliczko na wrocławskim stadionie z racji ryzyka pogodowego. Z kolei bokser Paweł Kołodziej chwali sobie pojedynek "pod chmurką". sport.wp.pl Czytaj więcej »
"Diablo" ostrzega Adamka: Ciężko im w ringu uciec
17.01.2011 14:50 0 wyświetleń 0 komentarzy
Tagi: Adamka, Tomasza Adamka, Piotr, Kliczko, Promotions, Tomasem


Piotr Werner, promotor z grupy KnockOut Promotions sceptycznie wypowiada się na temat wrześniowej walki Tomasza Adamka z Władimirem Kliczko na wrocławskim stadionie z racji ryzyka pogodowego. Z kolei bokser Paweł Kołodziej chwali sobie pojedynek "pod chmurką". Czytaj więcej »
Czeka nas "największy wstrząs w historii" boksu?
17.01.2011 11:37 0 wyświetleń 0 komentarzy
Tagi: Kliczko, Czech, Pojedynek


Promotor bokserski Frank Warren powiedział brytyjskim mediom, że jego podopieczny Dereck Chisora (14-0, 9 KO) może spowodować największą sensację w historii boksu pokonując mistrza świata IBF/IBO/WBO Władimira Kliczko (55-3, 49 KO). Pojedynek obu pięściarzy odbędzie się 30 kwietnia w niemieckim Mannheim. 27-letni Brytyjczyk jest przez większość obserwatorów skazywany na porażkę z Ukraińcem, który na koncie ma aż 55 wygranych walk. sport.wp.pl Czytaj więcej »
Duva: Adamek pokona braci Kliczko
17.01.2011 11:37 0 wyświetleń 0 komentarzy
Tagi: Adamka, Tomasza Adamka, Mano, Kliczko, Pojedynek, Main Events, Events, Tomasem


Szefowa grupy Main Events Kathy Duva, która organizuje walkę Tomasza Adamka z mistrze świata federacji WBO/IBF w wadze ciężkiej Władimirem Kliczko potwierdziła, że obozy obu pięściarzy są już na ostatniej prostej i niebawem podpiszą kontrakt na wrześniowy pojedynek. Według Kathy walki Adamek vs Kliczko nie można porównać z żadnym innym wydarzeniem sportowym w Polsce. Pojedynek ma być transmitowany w systemie PPV. sport.wp.pl Czytaj więcej »
Kliczko o propozycji Adamka: niesamowita
17.01.2011 11:37 0 wyświetleń 0 komentarzy
Tagi: Adamka, Ukraińcem, Tomasa, Tomasz Adamek, Kliczko


Kilka dni temu gruchnęła wiadomość o tym, że już we wrześniu Tomasz Adamek będzie walczył na stadionie we Wrocławiu ze słynnym Ukraińcem Władimirem Kliczką. Teraz poznajemy szczegóły rozmów między obozami "Górala" i "Doktora Żelazna Pięść". - Propozycja Adamka była niesamowita - powiedział młodszy z braci Kliczko, cytowany przez "Przegląd Sportowy". sport.wp.pl Czytaj więcej »

Starsze wiadomości »

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl